Rusya vatandaşına Türkiye’den davetiye gönderebilirsiniz. Rusya vize davet mektubu için en iyi yöntem konsoloslukları müracaat etmektir. Bazı ülke konsoloslukları farklı türlerde davetiye isteyebilmektedir. Türkiye’den Rusya’ya turizm amaçlı davet mektubu veya çalışma izni davetiye gönderilebilir. Türkiye’den Rusya Federasyonuna davetiye göndermek için aşağıdaki davet mektubunu örnek alabilirsiniz. Rusya’ya iş davetiyeside gönderebilirsiniz. İş davetiyesi için çalışma bakanğınından bilgi alabilirsiniz. Rusya çalışma davetiyesi ev hizmetleri ve iş yerinde çalışma diye farklı şekillerde yapılmaktadır.

Rusya davet mektubu örneği

“Kalıcağınız yerin yani davet edenin
adresi,posta kodu vs.”
“Davet edenin İsmi ve Soy ismi”
“Tarih”

To whom it may concern,

I am writing to confirm that I wish to invite Mr/Mrs.”Adınız ve Soyadınız” to visit me in the UK from the “gidiceğiniz tarih” to “dönmeyi planladığınız tarih”.
I confirm that I will be able to accommodate “him/her” for the duration of “his/her” stay in the UK.
Please find attached the appropriate evidences.I also enclose a copy of my passport.

Shall you require any further information,please have no hesitation in contacting me.

Yours faithfully

“Davet edenin Adı Soyadı”
“Telefon numarası”
“İmzası”

rusya davet mektubu

Rusya Favetiyesi nasıl gönderilir? Rusya’ya gönderilecek davetiyeler hakkında konsolosluklardan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca davetiye noterden taahütname verilerek bununda eklenmesinde fayda vardır. Rusya’ya deport olan birine turizm davetiyesi gönderilmez. Türkiye’den vize ihlali yaparak çıkan yabancılara özel davetiye iş davetiyesi göndermek veya bir okula kayıt yaptırarak gelmeis mümkündür.

Rusya Davet Mektubu

Bir yanıt yazın