Harmandalı geri Gönderme Merkezi telefon numarası

Türkiye’ye kaçak yollarla giren veya vize ihlali yapan yabancılar geri gönderme merkezi kamplarına alınırlar. İzmir Harmandalı geri gönderme merkezi telefonları; 0 (232) 402 44 62 Bu telefon numaralarını kullanarak Harmandalı Geri Gönderme merkezine ulaşabilirsiniz. Harmandalı geri gönderme merkezinin adresi ise Cumhuriyet Mah. Harmandalı Mevki 9685 Sk. No:2 ÇİĞLİ/İZMİR olarak bilinir. Bir yakınızın veya tanıdığınız göz altına alındı veya kaçak olarak çeşitli sebeplerden yakalandı ise bu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Harmandalı Geri Gönderme Merkezi

Kaçak olarak yakalanan yabanacılar geri gönderme merkezlerinde tutulmaktadır. Harmaldalı geri gönderme merkezi ise İzmir veya yakın illerde yakalanan yabancıların toplandığı bir alandır. Bu toplama alanlarında yabancılar için zor bir süreç başlar. Çoğu yabancının sınır dışı edildiği bilinmektedir.

İzmir yabancı Toplama Merkezi, Harmandalı yabancı toplama kampı, İzmir yabancı toplama yeri nerede, Harmandalı kampı İzmir adresi, Harmandalı yabancı toplama kampı telefonu, İzmir toplama kampı tel

İzmir Harmandalı Toplama Merkezi; Harmandalı yabancıları geri gönderme merkezi >>

Bir cevap yazın