En Güzel Kış Bahçeleri Resimli

En Güzel Kış Bahçeleri Resimli

Kış Bahçeleri nasıl yapılmalıdır?

Kış bahçesi özellikle villalarda çok tercih edilmektedir. Türkiye’de vilların önlerine kış bahçesi tasarımları son yıllarda büyük bir yükselişe geçmiştir. Kış bahçesini tercih edenler sadece villa sahipleri değil, apartman, işyerleri dahil kış bahçelerini tasarlayarak hem görsel açıdan hemde iyi bir dinleme alanı oluşturmaktadır. Tercih edilecek kış bahçesi için alanında uzman kişilerden mutlaka öneri alarak yapnız. Alüminyum kış bahçesi veya ahşap kış bahçesi en çok tercih edilen modellerdir. Kış bahçelerini yapmak kadar içeriğinin güzel görünmesi için süsleme ve uygun mobilya ve dinlenme alanları ile daha da güzel bir hale getirilmektedir.

kış bahçesi

Ahşap Kış Bahçesi

Ahşap kış bahçeleri villa veya apartmanlara dahi bütün işlerlerine uygun olarak yaplabilir. Kış bahçesi uygulamaları villa bahçelerine evinizin balkon kısımlarına çatı katı balkonlarına uygulandığı gibi bir çok mekana uygulana bilmektedir. Ayrıca bunların dışında verandalarda kış bahçelerine dönüştürülebilen mekanlardır. Evinizde ferahlık katmak keyifli anlar yaşamak için tercih edebileceğiniz bir yapı türüdür. Firma olarak 15 yıldır sektörün içinde var olmanın vermiş olduğu tecrübe ile kış bahçesi uygulamalarında sizlere hizmet vermekteyiz. Kış bahçesi yapmak istediğinizde uygulamanın yapılacağı yere göre farklı modeller uygulanabilmektedir. Kış bahçesi uygulamaları için ilk önce yerinizde tespit yapılıp beğeninize sunulduktan sonra işlem yapılmaktadır. Kış bahçesi uygulamaları yapmak istediğinizde bizleri arayarak uygun fiyatlara kaliteli işlem yaptırabilirsiniz.

Villa Apartman Kış Bahçesi Tasarımları

Kış bahçesi uygulamaları yapılacağı yere göre farklı ebatlarda uygulamanın yapılacağı yere en uygun ölçülerde ve istekler doğrultusunda belirlenen modele göre yapılmaktadır. Kış bahçenizi yapmak istediğiniz yer evinizin bahçesi ise alt zemin ilk önce beton dökülerek işleme başlanılmaktadır. Kış bahçesi yapmak istediğiniz yerin durumu uygulamada oldukça önemlidir. Bundan dolayı ilk önce kış bahçesi uygulamasının yapılacağı yerin tespiti ve yere göre model ve malzeme ihtiyacı belirlenerek kış bahçesi yapılmalıdır. Kış bahçelerinizi istekleriniz doğrultusunda cam balkonlarda olduğu gibi komple açılır kapanır ya da sürgülü sistemde yapabildiğimiz gibi belli yerlerin sabit belli yerlerin sürgülü ya da katlamalı sisteme göre yapılması mümkündür. Kış bahçesi uygulamaları oldukça uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve kış bahçesi yapmak istediğinizde bizimle irtibata geçerek işlem yaptırabilirsiniz.

Kış Bahçesi Yapımı

Kış bahçeleri her zaman gün ışığından yaralana bileceğiniz rahatlıkla çiçek yetiştirebileceğiniz ferah iç mekan tasarımlarıdır. Yaz ya da kış ayları fark etmeksizin gün ışığının ve güneşten yararlanmak istediğinizde villa bahçelerinize ev verandalarına çatı katlarına kış bahçesi yaptırabilirsiniz. İstediğiniz modellerde yaptırmak istediğiniz yerin metre karesine göre uygulanması mümkündür. Kış bahçesi süslemeleri Kış bahçeleri birçok farklı amaca uygun olarak tasarlana bilmektedir. Bitki yetiştirmek için ya da yemek odası olarak kullanmakta mümkündür. Kış bahçesi uygulamalarında tavan üst kısımlarda istekleriniz doğrultusunda camla kaplana bilmektedir. Ayrıca çatı kısmı cam ile yapıldığında veya normal kapama yapıldığında otomatik motorlu sistemler ile açılabilir biçimde de kış bahçeleriniz yapılabilmektedir.

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış bahçesi yaptırmanın belirli bir ücreti ve fiyatı yoktur. Meselen bir kış bahçesi 20.000 ₺ ye yapılırken başka bir kış bahçesi 50.000 ₺ ye yapılabilir. Kış bahçesi yapımının fiyatlandırılması için kış bahçesi yapılacak alanın görülmesi, müşterinin isteği doğrultusunda malzeme ve alan tespiti yapılarak bir fiyat çıkarılmaktadır.  İstekleriniz doğrultusunda kış bahçesi yapmak istediğiniz yerin uygunluğu da göz önünde tutularak kış bahçesi uygulamaları yapılabilmektedir. Kış bahçesi yapmak istediğiniz zaman cam balkonlarda olduğu gibi katlanır sistem ya da sürgülü sistem, belli yerlerin sabit kalması ile birlikte istenilen yerlerin sürgülü ya da katlanır sistem yapılması mümkündür. Detaylı bilgi edine bilmek için bizi arayabilirsiniz.

Kış Bahçesi Çeşitleri nelerdir?

One thought on “En Güzel Kış Bahçeleri Resimli

Bir yanıt yazın