Blog

Ağaç budama fiyatları

Ağaç kesme ve budama fiyatları listesi

Ağaç budama için ciddi bir talep oluşmaktadır. Lakin ağaç budama işi ciddi bir iştir ve bilgi ve birikim ve tecrübe gerektirmedir. Sadece budama ve kesimi bilmek yeterli değil ağacın budama ve kesilmesi içinde önemli tedbirler alınamsı gerekmektedir. Güvenlik tedbirleri alınmalı ve budama yapacak ekiplerin resmi peyzaj firması ve SGK lı olmasına dikkat etmelisiniz.

istanbul ağaç budama fiyatları

Ağaç budama fiyatları tahmini olarak verilmiştir. Kesilecek veya budama yapılacak ağaçların yerinde veya resimlerine bakılarak gerçek fiyat bildirimi yapılmaktadır.

 • Küçük Ağaçları budama servisi fiyatı: 500 ₺
 • Bahçe bitkileri bakımı ve budama fiyatları 1 günlük : 850 ₺
 • Merdivenle ağaç budama fiyatları: 1.100 ₺
 • Sepetli vinç ile ağaç budama ücretleri : 2.200 ₺
 • İskele kurarak ağaç budama fiyatları: 4.500 ₺
 • 1 tane ağaç kesme ve doğrama fiyatı: 1.000 ₺
 • Sepetli vinçle ağaç kesme ücreti: 3.000 ₺
 • Büyük ağaç budama fiyatları: 4.500 ₺

Ağaç Kesme Fiyatları

İstanbul’da ağaç kesimi ve budama fiyatları 400 ₺, 1.000 ₺, 2.000 ₺, 5.000 ₺ arasında değişmektedir. Ağaç budama ücretleri belirlenirken ağaçların kaç tane olduğu, ağaçların boyu ve sepetli vinçlere gerek olup olmadığına göre fiyatlar değişmektedir. Ağaç budama fiyatı almak için bizi arayabilirsiniz. Sizlerin ağaçlarına göre özel fiyat verilecektir. Profesyonel ağaç budama işleriniz için bizi arayarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul ağaç budama firması için sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Ağaç budama fiyatı en iyi şekilde belirlenmesi için budama yapılacak ağaç / ağaçları görmemiz gerekmektedir. Sizin budama yapılacka ağaçlarınıza göre fiyat verilecektir. Tunahun Peyzaj olarak Ağaç budama işlerinizi resmi firmamız ile yapmaktayız. Bütün güvenlik önlemleri alınarak deneyimli budama personellerimiz ile ağaçları buduyoruz.

Ağaç budama ücretleri

500 ₺ den başlayarak 10.000 ₺ ye kadar ücretlendirme olabilir. Ağaç budama fiyatlarının belirlenmesi için budanacak ağaç ve ya ağaçların adetleri önemlidir. Biz ağaç budama fiyatı verirken her müşterinin ağaçlarına özel fiyatlar vermekteyiz. Yani sizin ağaçlarının ne kadar? kaç metre boyunda? büyük veya küçük olması bu fiyatları değiştirmektedir. Firmamız ağaç budama işini yaparken her türlü güvenlik önlemlerini almaktadır. Ağaç budama yapacak personelimizin bütün iş güvenliği ve kıyafetleri hazır bir şekilde budamaya başlamaktadır. Ağaç budama işini resmi Peyzaj Firmamız adı altında yapmaktayız. İstanbul’da ağaç budama alanında sizlere en iyi çözüm önerilerini sunmaktayız. Sorunsuz, zamanında ve uzman bahçıvan ve budamacıların öncülüğünde ağaç budama hizmeti almak için bizi arayarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Odun Doğrama Fiyatları

Ağaç doğrama fiyatları budama yapılacak ağacın durumuna göre değişmektetir. Piyasa şartlarında size en iyi fiyat ve en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Evlerin önündeki ağaçların budaması, villa önünde ve çevresinde ağaç budama, site alanlarında ağaçların bakımı ve budaması, özel müülk ve arazilerde toplu ağaç budama işleriniz için bizi arayarak ücretsiz fiyatlandırma talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’da iki ayrı yerde firmamız bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakası ağaç budama ve İstanbul Avrupa yakası ağaç budama işleriniz için kurumsal çözümler sunuyoruz. İstanbul’un her ilçesinde, beldesinde, mahallesinde ağaç budama hizmeti vermekteyiz. Meyve veren ağaç çeşitleri, meyve vermeyen ağaç türleri, ağaççık çeşitleri ve çalı – bitki türlerinin budanma işlerini bahçe tasarımcılarımız ve peyzajcılarımız yapmaktadır. Şimdi ücretsiz fiyatlandırma ve danışma için bizi arayabilirsiniz. İstanbul içi ağaç budama çözümleri sunmaktayız.

Ağaç budama birim fiyatları

Ağaççık çeşitleri budama, çalı türleri budama, bahçe bitkileri şekilli budama, ağaç budama. Ağaç budama yapacak ekiplerimiz alanında tecribeli ve bitkiler konusanda iyi bir bilgiye sahiptir. Budama fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Çam ağacı budama fiyatı, Dut ağacı budama fiyatı, erik ağacı budama fiyatı, ceviz ağacı budama fiyatı, elma ağacı budama fiyatı, kestane ağacı budama fiyatı, kavak ağacı budama fiyatı, söğüt ağacı budama fiyatı, sedir ağacı budama fiyatları vb bütün ağaçların budanması için fiyat talebinde bununun veya bizi arayın sizlere fiyatlandırma yapalım.

Ağaçları budamanın faydaları

 • Gövde üzerinde ana dalların sayıları ve dağılışları düzenlenerek meyve ağaçlarının sağlam, düzenli ve dengeli bir taç oluşturmaları sağlanır.
 • Meyve ağaçlarının en kısa sürede ürün vermesine yardımcı olunur.
 • Güneş ışığından ağacın iyi bir şekilde faydalanması sağlanmış olur.
 • Budama ile meyve iriliği, meyve kalitesi ve meyve kabuk renklenmesi artar. Ağaç büyüklüğü ve dalların sıklığı direk kontrol altına alınabilir.
 • Püskürtülerek yapılan ilaçlamanın etkinliği artırılabilir.
 • Hastalıklı ve kuru dallar alınarak mücadeleye yardımcı olunur.
 • Alet ve ekipmanların çalışabilmesi için gerekli boşluklar oluşturulmuş olur. Verimden düşen ağaçlar budama ile gençleştirilerek yeniden verimli ağaçlara dönüşmeleri sağlanır.
 • Bazı meyve türlerinde görülen bir yıl çok bir yıl az veya hiç ürün vermeme durumu azaltılmış olur.
 • Hasat daha kolay yapılır.

Büyük Ağaç Budama ve Kesim Fiyatları

Büyük ağaçların budanmasını sepetli vinç ile yapmaktayız. Bütün güvenlik önlemleri alınarak ağaç budamaya başlanır. Ağaç budama yapacak ekiplerimiz firmamız sigortalı ekiplerinden oluşmaktadır. Ağaç budama işinde son derece profesyonel hizmet ile yapılmaktadır. Büyük ağaçların budama işlemini bir plan yaparak yapmaktayız. En yüksek derece de güvenlik tedbirleri alınmaktadır. Ağaç budama hakkında bilgi almak için ücretsiz bizden destek alabilirsiniz.